Vyhľadávanie


Kontakt

Masér Sam
Jaselská 24 Topoľčany
Masáže Topoľčany a okolie

Samuel
0905 101 740
0907 407 493

E-mail: samuelzahradnik@gmail.com

Vaše postrehy, odporúčania, pripomienky...

Dátum: 15.01.2012

Vložil: Alena a Milan

Titulok: breussova a bankovanie

Absolvovali sme masáž od maséra Sama, pohodlne - v domácom prostredí a sme naozaj nadmieru spokojní, cítime sa ako znovuzrodení. Ďakujeme a vrelo odporúčame maséra Sama aj ostatným!

Dátum: 04.05.2011

Vložil: Sisi

Titulok: Kraniosakrálna terapia

S radosťou som uvítala možnosť absolvovať terapiu v domácom prostredí. Kraniosakrálna terapia je úžasná metoda,ktorá spúšťa v tele samoozdravný proces.Po absolvovaní tejto terapie u maséra Sama sa moje telo cítilo ako znovuzrodené.Vrelo všetkým terapiu aj maséra odporúčam.

Dátum: 02.05.2011

Vložil: Karol

Titulok: Makke techniky

Po absolvovani makkych technik som zistil, ze nie su az take makke ako sa na prvy pohlad z nazvu zda, avsak su o to ucinnejsie. Bolest v krcnej chrbtici zmizla a celkovo som sa po dvoch dnoch citil zdravotne lepsie, moje telo bolo akoby "odlahcene". Urcite planujem vyskusat aj ine speciality, ktore Maser Sam ponuka, nielen kvoli zvedavosti, ale najma kvoli spokojnosti s jeho masazou.

Dátum: 27.04.2011

Vložil: Pavol

Titulok: Mäkké techniky, bankovanie, klasická

Múdry sa učí na chybách druhých. Musel som prejsť bolestivou skúsenosťou k ochote vnímať potreby vlastného tela. Ak začne chrbtica vysielať signály, okamžite vyhľadám maséra Sama, ktorý pri opakovanej masáži už vie kde, ako a čo použiť najefektívnejšie, nestráca čas hľadaním a skúšaním. Dnes sa už ani nepýta, iba preletí pritlačenými prstami po chrbte a hneď vie, kde treba kožu potiahnuť, kde naopak zatlačiť, dodat teplo moxou, alebo podtlakom oživiť tkanivá bankovanim. SAM prekrvením, navrátením symetrie, energetickým doplnením na citlivé miesto dosiahne to, čo naše telo pozabudlo – SAMoliečenie. Za krátky čas dostanem omnoho viac ako iba úľavu, proces ozdravovania štartujeme spolu, lebo masáž prebieha v obojstrannom sústredení. Vnímam nové pocity, otvára sa cesta k vlastnému vnútornému telu. Rutinní maséri bez odborných fyziologických vedomostí zväčša pracujú podľa šablóny naučenej na kurze neakceptujúc súvislosti a individualitu klienta. Vysokoškolský študent štvrtého ročníka medicínskeho oboru nabitý klasickou teóriou využívajúci tisíceročnú prax východného liečenia je ojedinelou a časovo obmedzenou možnosťou, ktorú je škoda nevyužiť. Pracuje v nasadení, v mladíckom zapálení, neváha pre zvýšenie účinku súbežne kombinovať viac metód. Odovzdáva čo vie-a vie toho veľa. Doporučujem ho vyskúšať a stanete sa stálymi klientami.

Dátum: 27.04.2011

Vložil: Palo a priatelka

Titulok: Klasická a bankovanie

S priatelkou sme sa rozhodli vyskusat Samuelove maserske sluzby. Po konzultacii sme sa na odporucanie rozhodli pre klasicku masaz spojenu s bakovanim a musime povedat, ze sme boli velmi spokojni. Po dlhej dobe si nase chrbaty konecne "vydychli" :) a citili sme sa prijemne. Jeho sluzby urcite a radi vyuzijeme znova a budeme odporucat dalej :-)

Dátum: 27.04.2011

Vložil: Mária J.

Titulok: Kraniosakrálna terapia

Pripájam sa k spokojným zákazníkom, absolvovala som v domácom prastredí ( čo je veľká výhoda ) kraniosakrálnu masáž a moje poznatky z nej sú výborné, precítila som každý dotyk masérky a moje telo na to reagovalo veľmi dobre, uvoľnene a pocit po masáži bol taký super uvoľňujúci , vrelo doporučujem aj ostatným vyskúšať tento druh masáže.